Právní překlady

Právní překlady Právní překlady
Právní překlady


Záruky kvality u právních překladů

Uvědomujeme si, že u právních překladů je významová a faktická přesnost výsledného textu po překladu zcela zásadní. Zvláštní pozornost věnujeme i precizní interpunkci, která u právních překladů hraje obzvláště významnou roli. Naše právní překlady proto vyhotovují výhradně překladatelé s výbornou znalostí daného cizího jazyka a expertní znalostí daného oboru nebo právnickým vzděláním.

Profesionální překlady právních dokumentů

Mějte k dispozici právně přesný text i po překladu. Jazykově a formálně správně sestavený právní dokument v cizím jazyce je nezbytný pro úspěšnou spolupráci mezi firmami. Nezastupitelnou roli pak má rovněž v případných soudních sporech. Naše právní překlady vyhotovují specialisté na právní terminologii a styl. Zvýšenou pozornost věnujeme i odborné terminologii nebo kombinaci více terminologií v rámci jednoho dokumentu. Smlouvu o pronájmu nemovitosti obsahující i detailní popis samotného objektu tak překládají specialisté na právní terminologii a obor stavebnictví.

Aktivní využívání referenčních zdrojů při překladu je u nás samozřejmostí. Hotové překlady pak naši editoři před odevzdáním důkladně kontrolují. Celý realizační tým je vázán mlčenlivostí, protože si uvědomujeme, že se často jedná o citlivé dokumenty a tak k jejich obsahu také přistupujeme.

Právní překlady zajišťujeme například u těchto dokumentů

Obchodní podmínky NormyDohody Smlouvy Smluvní dokumentace Zákony Žaloby Rozsudky Odvolání Směrnice EU Zákoníky Úřední dokumenty

Pošlete nezávaznou poptávku

Vyplňte poptávkový formulář a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Napište nám e-mail

Napište nám a nechejte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Zavolejte nám

Pro rychlejší informace o našich překladatelských a tlumočnických službách nám zavolejte
NK Langa | Translations, Editing, Localization

PRÁVNÍ PŘEKLADY POSKYTUJEME V NÁSLEDUJÍCÍCH JAZYCÍCH

Překlady z albánštiny a překlady do albánštiny Překlady z angličtiny a překlady do angličtiny Překlady z arabštiny a překlady do arabštiny Překlady z arménštiny a překlady do arménštiny Překlady z běloruštiny a překlady do běloruštiny Překlady z bosenštiny a překlady do bosenštiny Překlady z bulharštiny a překlady do bulharštiny Překlady z češtiny a překlady do češtiny Překlady z čínštiny a překlady do čínštiny Překlady z dánštiny a překlady do dánštiny Překlady z estonštiny a překlady do estonštiny Překlady z finštiny a překlady do finštiny Překlady z francouzštiny a překlady do francouzštiny Překlady z gruzínštiny a překlady do gruzínštiny Překlady z hebrejštiny a překlady do hebrejštiny Překlady z chorvatštiny a překlady do chorvatštiny Překlady z italštiny a překlady do italštiny Překlady z irštiny a překlady do irštiny Překlady z japonštiny a překlady do japonštiny Překlady z kazaštiny a překlady do kazaštiny Překlady z korejštiny a překlady do korejštiny Překlady z litevštiny a překlady do litevštiny Překlady z lotyštiny a překlady do lotyštiny Překlady z maďarštiny a překlady do maďarštiny Překlady z makedonštiny a překlady do makedonštiny Překlady z maltštiny a překlady do maltštiny Překlady z moldavštiny a překlady do moldavštiny Překlady z mongolštiny a překlady do mongolštiny Překlady z němčiny a překlady do němčiny Překlady z nizozemštiny a překlady do nizozemštiny Překlady z norštiny a překlady do norštiny Překlady z perštiny a překlady do perštiny Překlady z polštiny a překlady do polštiny Překlady z portugalštiny a překlady do portugalštiny Překlady z rumunštiny a překlady do rumunštiny Překlady z ruštiny a překlady do ruštiny Překlady z řečtiny a překlady do řečtiny Překlady ze slovenštiny a překlady do slovenštiny Překlady ze slovinštiny a překlady do slovinštiny Překlady ze srbštiny a překlady do srbštiny Překlady ze španělštiny a překlady do španělštiny Překlady ze švédštiny a překlady do švédštiny Překlady z turečtiny a překlady do turečtiny Překlady z ukrajinštiny a překlady do ukrajinštiny Překlady z vietnamštiny a překlady do vietnamštiny

Ukázky našich právních překladů