Korektury rodilým mluvčím

Korektury rodilým mluvčím Korektury rodilým mluvčím
Korektury rodilým mluvčím

Máte vyhotovený překlad textu a chcete zajistit jeho gramatickou a stylistickou vytříbenost? Jazyková korektura naším rodilým mluvčím zajistí vyšší přirozenost, čtivost a důvěryhodnost přeloženého textu. Na čtenáře bude text působit nikoli jako překlad, ale autorský text psaný přímo v daném jazyce. Bez obav se tak budete moci textem prezentovat v zahraničí, na internetu, sociálních sítích i jinde.

Jazykovou korekturu doporučujeme vždy, když se textem po překladu chcete prezentovat na profesionální úrovni. Zpravidla ji realizujeme při překladech webových stránek, letáků, katalogů, příspěvků na sociální sítě, návodů k používání aj.

 

 

Proč jazyková korektura od NK Langa?

Jazyková korektura zaručí, že přeložený text bude na čtenáře působit zcela přirozeně a srozumitelně. Zohlednění lokálních geografických specifik zajistí například převod z Angloamerické měrné soustavy do metrického systému. Míle tak převedeme na kilometry, galony na litry. Součástí je i úprava internetových odkazů, při které například u překladu do polštiny nahradíme český slevový portál Slevomat.cz za polský Grupeo.pl.

Tyto drobnosti výraznou měrou přispívají k vyšší čtivosti a důvěryhodnosti přeloženého textu a u marketingových textů tak mají přímý vliv na plnění jejich obchodních a komunikačních cílů.

Součástí jazykové korektury jsou zejména tyto kroky 

  • kontrola gramatiky a stylistiky
  • kontrola pravopisu
  • kontrola úplnosti překladu
  • kontrola číselných údajů
  • kontrola formátování textu
  • kontrola dodržení lokálních standardů cílové země

Kromě jazykové korektury provádíme i předtiskové korektury, odborné korektury, nezávislé korektury nebo korektury změn. 

Native speaker editing - approved

Pošlete nezávaznou poptávku

Vyplňte poptávkový formulář a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Napište nám e-mail

Napište nám a nechejte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Zavolejte nám

Pro rychlejší informace o našich překladatelských a tlumočnických službách nám zavolejte
NK Langa | Translations, Editing, Localization