Případové studie

Případové studie Případové studie
Případové studie

Jak jsme pomáhali českému eshopu expandovat do Rumunska

Přečtěte si, jak internetový prodejce úspěšně expandoval do Rumunska. My jsme mu v tom pomohli. Firma má dnes v Rumunsku zavedený byznys se spoustou lokálních zákazníků. A je tak ještě úspěšnější.

Call_centre.jpg

I na náročném německém trhu může česká firma uspět

Přečtěte si, jak se českému prodejci skladových oken podařilo udělat díru do světa německých internetových prodejců. Tamní zákazníci jsou nároční a očekávají nejen kvalitní produkty, ale i reference, doporučení a spousty dalších argumentů. A to vše samozřejmě v němčině. Ale znáte to, když se chce, všechno jde ...

Eecommerce.jpg

Lokalizace marketingových textů z němčiny do češtiny vyžaduje profíky

Přečtěte si, jak jsme pro německou nadnárodní firmu lokalizovali marketingové články na blog pro použití v české prostředí. Obvyklý překlad jsme doplnili o kreativní marketingovou korekturu copywriterem, který text přestylizoval. Články tak na české publikum působí atraktivně, autenticky a čtivě.

electrician

Náš překlad odborné lékařské publikace pomáhá při porodech na celém světě

Přečtěte si, jak jsme pro pražský Ústav pro péči o matku a dítě přeložili odbornou lékařskou publikaci. Správná lékařská terminologie a její konzistence v rámci celého textu je nezbytnou podmínkou, aby překladu rozuměli i lékaři v cizině. Překlad specialistou na obor gynekologie a porodnictví byl tedy pro zajistění odborné terminologie nezbytnou nutností.

medical_translations.jpg