Technické překlady

Technické překlady Technické překlady
Technické překlady

 

Profesionální zpracování PDF dokumentů a grafických prvků

V technických textech se poměrně běžně objevují různé nákresy, technické výkresy a další grafické prvky. Texty jsou navíc často k dispozici ve formátu PDF, který běžně neumožňuje jeho editování. Naši grafici Váš překlad vloží přímo do PDF souborů se 100% zachováním grafického rozložení originálního dokumentu. Ušetříte tak čas i peníze za následnou práci grafického studia.

Profesionální překlady od specialistů na technickou terminologii a styl

Odborně provedený technický překlad manuálu nebo technické dokumentace vás bude v očích zákazníků profesionálně reprezentovat a poskytne vám rovněž zajímavou konkurenční výhodu. Nepřesný nebo nekvalitní překlad může v lepším případě vést k nespokojenosti zákazníka, v tom horším přivodit i nemalou škodu. Proto je u nás přesná významová shoda, použití odborné terminologie a logický popis uvedených procesů u technických překladů samozřejmostí. Konzistenci terminologie a stylu zajišťujeme i použitím databázových CAT nástrojů.

Jsme si vědomi toho, jak důležité je pro vás vysvětlit vašim zákazníkům a partnerům všechny výhody a funkcionality vašeho technického řešení. Naše profesionální technické překlady vám cestu k tomuto cíli usnadní.

Záruka kvality technických
překladů

Naši překladatelé technických textů jsou prověření a zkušení specialisté, jejichž kvalitu neustále kontrolujeme. S kvalitou jejich práce jsou dlouhodobě spokojeni i v nadnárodních technologických společnostech Bosch, Siemens, Hoval aj. Jejich překlady vyhotovujeme i s využitím CAT nástrojů, které zajišťují dlouhodobou konzistenci používané klíčové firemní terminologie a ustálených spojení.

Překladatelé při technických překladech vždy nejprve pečlivě analyzují zdrojový text s cílem pochopit jak dané zařízení, proces či technologie funguje. Pokud je třeba a je to možné, konzultujeme s vámi správné pochopení nebo odbornou terminologii překladu, abychom tak co nejvíce vyšli vstříc specifickým potřebám vaší firmy. Až poté danou problematiku přesně a srozumitelně popisujeme v přeloženém textu. Je nám jasné, že kvalitní překlad manuálu, návodu k obsluze nebo technické zprávy je vaší vizitkou v očích zákazníka.

Technical translations

Typy technických dokumentů, se kterými máme zkušenosti

Návody k použití Manuály Uživatelské příručky Výkresy Technické zprávy Projektová dokumentace Strojírenské texty

Pošlete nezávaznou poptávku

Vyplňte poptávkový formulář a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Napište nám e-mail

Napište nám a nechejte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Zavolejte nám

Pro rychlejší informace o našich překladatelských a tlumočnických službách nám zavolejte
NK Langa | Translations, Editing, Localization

TECHNICKÉ PŘEKLADY POSKYTUJEME V NÁSLEDUJÍCÍCH JAZYCÍCH

Překlady z albánštiny a překlady do albánštiny Překlady z angličtiny a překlady do angličtiny Překlady z arabštiny a překlady do arabštiny Překlady z arménštiny a překlady do arménštiny Překlady z běloruštiny a překlady do běloruštiny Překlady z bosenštiny a překlady do bosenštiny Překlady z bulharštiny a překlady do bulharštiny Překlady z češtiny a překlady do češtiny Překlady z čínštiny a překlady do čínštiny Překlady z dánštiny a překlady do dánštiny Překlady z estonštiny a překlady do estonštiny Překlady z finštiny a překlady do finštiny Překlady z francouzštiny a překlady do francouzštiny Překlady z gruzínštiny a překlady do gruzínštiny Překlady z hebrejštiny a překlady do hebrejštiny Překlady z chorvatštiny a překlady do chorvatštiny Překlady z italštiny a překlady do italštiny Překlady z irštiny a překlady do irštiny Překlady z japonštiny a překlady do japonštiny Překlady z kazaštiny a překlady do kazaštiny Překlady z korejštiny a překlady do korejštiny Překlady z litevštiny a překlady do litevštiny Překlady z lotyštiny a překlady do lotyštiny Překlady z maďarštiny a překlady do maďarštiny Překlady z makedonštiny a překlady do makedonštiny Překlady z maltštiny a překlady do maltštiny Překlady z moldavštiny a překlady do moldavštiny Překlady z mongolštiny a překlady do mongolštiny Překlady z němčiny a překlady do němčiny Překlady z nizozemštiny a překlady do nizozemštiny Překlady z norštiny a překlady do norštiny Překlady z perštiny a překlady do perštiny Překlady z polštiny a překlady do polštiny Překlady z portugalštiny a překlady do portugalštiny Překlady z rumunštiny a překlady do rumunštiny Překlady z ruštiny a překlady do ruštiny Překlady z řečtiny a překlady do řečtiny Překlady ze slovenštiny a překlady do slovenštiny Překlady ze slovinštiny a překlady do slovinštiny Překlady ze srbštiny a překlady do srbštiny Překlady ze španělštiny a překlady do španělštiny Překlady ze švédštiny a překlady do švédštiny Překlady z turečtiny a překlady do turečtiny Překlady z ukrajinštiny a překlady do ukrajinštiny Překlady z vietnamštiny a překlady do vietnamštiny

Ukázky našich technických překladů