Lékařské překlady

Lékařské překlady Lékařské překlady
Lékařské překlady


Příprava lékařských překladů určených k další publikaci

Překlady lékařských textů určených pro další reprodukci a publikaci pro vás na vyžádání upravíme dle cílové skupinu publika, pro které je text určen. Velmi častou a běžnou podmínkou ze strany redakčních editorů je zachování rozsahu textu nebo dodržení jiných publikačních standardů dané země nebo vydavatele. Tyto a podobné požadavky ve vašem překladu vždy zohledníme.

Garance kvality lékařských překladů

Lékařské překlady z oboru medicíny, medicínské techniky a farmacie u nás vyhotovují prověření a zkušení odborníci, kteří se na lékařskou terminologii specializují. Zajišťujeme tak významovou přesnost, terminologickou správnost a používání takových termínů, které lékaři v daném oboru běžně využívají. Překladatele doplňují specialisté daného oboru provádějící odbornou korekturu vyhotoveného překladu včetně případného kontrolního zpětného překladu. Výstupní kontrolní čtení našimi editory je u lékařských překladů samozřejmostí.

Proč je důležitá kvalita a srozumitelnost u překladu odborného lékařského článku nebo klinické studie?

Kvalitně přeložené lékařské texty obsahují správně zvolenou terminologii a styl a pro čtenáře jsou zcela srozumitelné. Na čtenáře takový text působí jako autorský text a nikoli jako překlad. Budí tak v jeho očích vyšší důvěru a dokáže čtenáře, redaktory nebo editory účinněji oslovit. Přizpůsobte i vy svoje lékařské překlady čtenářům cílového jazyka využitím tzv. „market-ready translations“.

Lékařské překlady realizujeme zejména u následujících dokumentů

Zdravotní dokumentace Lékařské zprávy Příbalové letáky Odborné lékařské články Manuály k lékařských přístrojům a vybavení Klinické studie
Medical translations

Pošlete nezávaznou poptávku

Vyplňte poptávkový formulář a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Napište nám e-mail

Napište nám a nechejte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Zavolejte nám

Pro rychlejší informace o našich překladatelských a tlumočnických službách nám zavolejte
NK Langa | Translations, Editing, Localization

LÉKAŘSKÉ PŘEKLADY POSKYTUJEME V NÁSLEDUJÍCÍCH JAZYCÍCH

Překlady z albánštiny a překlady do albánštiny Překlady z angličtiny a překlady do angličtiny Překlady z arabštiny a překlady do arabštiny Překlady z arménštiny a překlady do arménštiny Překlady z běloruštiny a překlady do běloruštiny Překlady z bosenštiny a překlady do bosenštiny Překlady z bulharštiny a překlady do bulharštiny Překlady z češtiny a překlady do češtiny Překlady z čínštiny a překlady do čínštiny Překlady z dánštiny a překlady do dánštiny Překlady z estonštiny a překlady do estonštiny Překlady z finštiny a překlady do finštiny Překlady z francouzštiny a překlady do francouzštiny Překlady z gruzínštiny a překlady do gruzínštiny Překlady z hebrejštiny a překlady do hebrejštiny Překlady z chorvatštiny a překlady do chorvatštiny Překlady z italštiny a překlady do italštiny Překlady z irštiny a překlady do irštiny Překlady z japonštiny a překlady do japonštiny Překlady z kazaštiny a překlady do kazaštiny Překlady z korejštiny a překlady do korejštiny Překlady z litevštiny a překlady do litevštiny Překlady z lotyštiny a překlady do lotyštiny Překlady z maďarštiny a překlady do maďarštiny Překlady z makedonštiny a překlady do makedonštiny Překlady z maltštiny a překlady do maltštiny Překlady z moldavštiny a překlady do moldavštiny Překlady z mongolštiny a překlady do mongolštiny Překlady z němčiny a překlady do němčiny Překlady z nizozemštiny a překlady do nizozemštiny Překlady z norštiny a překlady do norštiny Překlady z perštiny a překlady do perštiny Překlady z polštiny a překlady do polštiny Překlady z portugalštiny a překlady do portugalštiny Překlady z rumunštiny a překlady do rumunštiny Překlady z ruštiny a překlady do ruštiny Překlady z řečtiny a překlady do řečtiny Překlady ze slovenštiny a překlady do slovenštiny Překlady ze slovinštiny a překlady do slovinštiny Překlady ze srbštiny a překlady do srbštiny Překlady ze španělštiny a překlady do španělštiny Překlady ze švédštiny a překlady do švédštiny Překlady z turečtiny a překlady do turečtiny Překlady z ukrajinštiny a překlady do ukrajinštiny Překlady z vietnamštiny a překlady do vietnamštiny

Ukázky našich lékařských překladů