Profesionální tlumočení

Profesionální tlumočení Profesionální tlumočení
Profesionální tlumočení

 

Proč si objednat tlumočení u nás?

Naši tlumočníci se na tlumočení vždy připravují předem. Jakékoli materiály poskytnuté s předstihem uvítáme a pečlivě si prostudujeme. Tato důsledná příprava je samozřejmě už zahrnuta v ceně tlumočení.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům, výběr tlumočníka přizpůsobíme vašim konkrétním potřebám. Tlumočíme obchodní jednání, přednášky, veletrhy, konference, zkušenosti máme i s tlumočením na nejvyšší státní úrovni (tzv. vysoká konsekutiva).

Efektivní komunikace díky tlumočení

Chystáte se setkat se zahraničním partnerem na obchodní schůzce? Plánujete odjet do zahraničí a potřebujete tlumočníka s sebou? Připravujete akci pro mezinárodní publikum a chcete zajistit profesionální tlumočení obsahu? Naši profesionální tlumočníci vám zajistí efektivní komunikaci mezi lidmi různých národností a úrovně jazykové vybavenosti. Každý z účastníků tak přesně porozumí obsahu a dohodnutým závěrům.

Při obchodní schůzce vám přítomnost tlumočníka rovněž umožní soustředit se na samotný obsah komunikace, udělá na vašeho zahraničního partnera profesionální dojem a v neposlední řadě vám získá i více času pro promýšlení vašich odpovědí. Nemusíte se tak bát jakýchkoli nedorozumění, která se obvykle ukážou až s odstupem času.

Poskytujeme tyto tlumočnické služby

  • konsekutivní tlumočení
  • simultánní tlumočení (kabinové i šušotáž)
  • tlumočení po telefonu / Skype
  • vysoká konsekutiva – tlumočení na nejvyšší státní úrovni
  • soudní tlumočení
  • tlumočení ve více než 50 světových jazycích
  • zajištění tlumočníka se specializací na daný obor a terminologii
  • zajištění tlumočníka pro akce konané v zahraničí
  • zajištění týmu tlumočníků pro rozsáhlé akce včetně projektového managementu
  • tlumočnická technika vč. ozvučení

Proč zvolit profesionálního tlumočníka místo vlastního zaměstnance?

Samotná znalost cizího jazyka ještě nedělá z člověka tlumočníka. Tlumočník musí pohotově, rychle a v reálném čase vybírat správná slova a fráze bez prostoru na opravy nebo upřesnění. Tlumočník také často netlumočí jen mezi jazyky, ale i mezi kulturami a může vám tak pomoci s orientací v cizím prostředí. Nedílnou součástí připravenosti tlumočníka je i znalost mentality a zvyklostí dané země.

Naši tlumočníci se dlouhodobě pohybují v interkulturním prostředí a dokážou tak efektivně odhadnout, jak s daným člověkem jednat. To může být pro výsledek vašeho jednání zcela zásadní. Doporučujeme neriskovat a obrátit se na profesionály.

Tlumočíme

Obchodní jednání Přednášky Firemní prezentace Workshopy Konference Semináře Audity Zaškolování obsluhy Výslechy Vzdělávací kurzy

Pošlete nezávaznou poptávku

Vyplňte poptávkový formulář a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Napište nám e-mail

Napište nám a nechejte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Zavolejte nám

Pro rychlejší informace o našich překladatelských a tlumočnických službách nám zavolejte
NK Langa | Translations, Editing, Localization

Profesionální tlumočení pro vás rádi zajistíme v následujících jazycích

Překlady z albánštiny a překlady do albánštiny Překlady z angličtiny a překlady do angličtiny Překlady z arabštiny a překlady do arabštiny Překlady z arménštiny a překlady do arménštiny Překlady z běloruštiny a překlady do běloruštiny Překlady z bosenštiny a překlady do bosenštiny Překlady z bulharštiny a překlady do bulharštiny Překlady z češtiny a překlady do češtiny Překlady z čínštiny a překlady do čínštiny Překlady z dánštiny a překlady do dánštiny Překlady z estonštiny a překlady do estonštiny Překlady z finštiny a překlady do finštiny Překlady z francouzštiny a překlady do francouzštiny Překlady z gruzínštiny a překlady do gruzínštiny Překlady z hebrejštiny a překlady do hebrejštiny Překlady z chorvatštiny a překlady do chorvatštiny Překlady z italštiny a překlady do italštiny Překlady z irštiny a překlady do irštiny Překlady z japonštiny a překlady do japonštiny Překlady z kazaštiny a překlady do kazaštiny Překlady z korejštiny a překlady do korejštiny Překlady z litevštiny a překlady do litevštiny Překlady z lotyštiny a překlady do lotyštiny Překlady z maďarštiny a překlady do maďarštiny Překlady z makedonštiny a překlady do makedonštiny Překlady z maltštiny a překlady do maltštiny Překlady z moldavštiny a překlady do moldavštiny Překlady z mongolštiny a překlady do mongolštiny Překlady z němčiny a překlady do němčiny Překlady z nizozemštiny a překlady do nizozemštiny Překlady z norštiny a překlady do norštiny Překlady z perštiny a překlady do perštiny Překlady z polštiny a překlady do polštiny Překlady z portugalštiny a překlady do portugalštiny Překlady z rumunštiny a překlady do rumunštiny Překlady z ruštiny a překlady do ruštiny Překlady z řečtiny a překlady do řečtiny Překlady ze slovenštiny a překlady do slovenštiny Překlady ze slovinštiny a překlady do slovinštiny Překlady ze srbštiny a překlady do srbštiny Překlady ze španělštiny a překlady do španělštiny Překlady ze švédštiny a překlady do švédštiny Překlady z turečtiny a překlady do turečtiny Překlady z ukrajinštiny a překlady do ukrajinštiny Překlady z vietnamštiny a překlady do vietnamštiny