Profesionální tlumočení

Profesionální tlumočení Profesionální tlumočení
Profesionální tlumočení
Obchodní jednání Přednášky Firemní prezentace Workshopy Konference Semináře Audity Zavádění systému SAP do firem Zaškolování obsluhy Výslechy Tlumočení s výjezdem do zahraničíVzdělávací kurzy

Tlumočení s výjezdem do zahraničí

Chystáte se na schůzku v zahraničí? Volba správného a profesionálního tlumočníka je klíčová, protože bude mít dopad na úspěch vaší zahraniční návštěvy. Pomůže vám zorientovat se v novém kulturním prostředí a dodá vám na jistotě.

Tlumočení v ČR

Pro tlumočení v Jihomoravském kraji využijte naše lokální tlumočníky z Brna. Ušetříte tak na nákladech za cestovné a čas tlumočníka na cestě. Obdobně pro vás zajistíme i tlumočníky v Praze, Plzni, Ostravě a dalších městech po celé ČR.

Efektivní komunikace díky tlumočení

Chystáte se na setkání se zahraničním partnerem na obchodní schůzce? Plánujete odjet do zahraničí a potřebujete tlumočníka s sebou? Připravujete akci pro mezinárodní publikum a chcete zajistit profesionální tlumočení obsahu? Plánujete zavádět systém SAP do vaší firmy?

Naši profesionální tlumočníci vám zajistí efektivní komunikaci mezi lidmi různých národností a úrovní jazykové vybavenosti. Každý z účastníků tak přesně porozumí obsahu a dohodnutým závěrům.

Při obchodní schůzce vám přítomnost tlumočníka umožní více se soustředit na samotný obsah komunikace a promýšlení odpovědí. Navíc udělá na vašeho zahraničního partnera profesionální dojem. Nemusíte se tak bát jakýchkoli nedorozumění, která se obvykle ukážou až s odstupem času.

Poskytujeme tyto tlumočnické služby

  • konsekutivní tlumočení
  • simultánní tlumočení (kabinové i šušotáž)
  • tlumočení po telefonu (Skype, Google Meet, Teams aj.)
  • vysoká konsekutiva – tlumočení na nejvyšší státní úrovni
  • soudní tlumočení (úřední ověření s kulatým razítkem)
  • tlumočení ve více než 50 světových jazycích
  • zajištění tlumočníka se specializací na daný obor a terminologii
  • zajištění tlumočníka pro akce konané v zahraničí
  • zajištění týmu tlumočníků pro rozsáhlé akce včetně projektového managementu
  • profesionální digitální tlumočnická technika vč. ozvučení po celé ČR i v zahraničí

Proč zvolit profesionálního tlumočníka místo vlastního zaměstnance?

Samotná znalost cizího jazyka ještě nedělá z člověka tlumočníka. Tlumočník musí pohotově, rychle a v reálném čase vybírat správná slova a fráze bez prostoru na opravy nebo upřesnění.

Tlumočník také často netlumočí jen mezi jazyky, ale i mezi kulturami a může vám tak pomoci s orientací v cizím prostředí. Nedílnou součástí připravenosti tlumočníka je i znalost mentality obyvatel a zvyklostí dané země.

Naši tlumočníci se dlouhodobě pohybují v interkulturním prostředí a dokážou tak efektivně odhadnout, jak s daným člověkem jednat. To může být pro výsledek vašeho jednání zcela zásadní. Doporučujeme neriskovat a obrátit se na profesionály.

Proč si objednat tlumočení u nás?

Naši tlumočníci se na tlumočení vždy pečlivě připravují předem. Jakékoliv materiály poskytnuté s předstihem si v rámci přípravy na tlumočení pečlivě prostudujeme. Načerpáme tak terminologii a seznámíme se s oborem tlumočení. Tato důsledná příprava je samozřejmě zahrnuta v ceně tlumočení, nikdy za ni neúčtujeme žádné příplatky.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům a výběr tlumočníka přizpůsobíme vašim konkrétním potřebám. Tlumočíme obchodní jednání, přednášky, veletrhy, konference, ale zkušenosti máme i s tlumočením na nejvyšší státní úrovni.

Pro dlouhodobější tlumočení (např. zaškolování ve výrobě, při ISO auditech nebo při zavádění systému SAP do firmy) sestavujeme tým tlumočníků, kteří se střídají a zajišťují žádoucí kontinuitu.

Pošlete nezávaznou poptávku

Vyplňte poptávkový formulář a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Napište nám e-mail

Napište nám a nechejte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Zavolejte nám

Pro rychlejší informace o našich překladatelských a tlumočnických službách nám zavolejte
NK Langa | Translations, Editing, Localization