Překlady medicínské techniky

Překlady medicínské techniky Překlady medicínské techniky
Překlady medicínské techniky

Záruky kvality u medicínských překladů

Překlady manuálů, technických zpráv a další dokumentace k medicínské technice vyžadují specifickou odbornost a zkušenosti specializovaných lingvistů. V týmu našich medicínských překladatelů proto najdete vystudované lékaře a lékárníky stejně jako specialisty na technické a přírodovědné obory.

Zvýšenou pozornost u medicínských překladů věnujeme přesné významové shodě, použití odborné terminologie a logickému popisu uvedených procesů. Zohlednění specifické terminologie a ustálených spojení včetně implementace preferovaných termínů je u nás rovněž samozřejmostí. Každý překlad u nás navíc prochází výstupním kontrolním čtením naším interním týmem editorů. Chceme se totiž vždy přesvědčit, že překlad je opravdu v pořádku.

VYUŽITÍ CAT NÁSTROJŮ PŘI MEDICÍNSKÝCH PŘEKLADECH

Protože pro většinu našich zákazníků překládáme medicínské texty dlouhodobě, využíváme při překladech CAT nástroje umožňující zohlednit opakování a podobnost textů. Jedná se zejména o nástroje Trados, Memsource, SDLX, memoQ, Across, Transit aj.

Překlady tak vyhotovujeme rychleji, kvalitněji a při zohlednění opakování i levněji. Dlouhodobé využívání CAT nástrojů a jejich terminologických glosářů (TermBase) a překladových pamětí (Translation Memory) umožňuje zachování stylu a terminologie i napříč překlady vyhotovenými se značným časovým odstupem.

CAT nástroje lze využít i při překladech marketingových materiálů medicínských textů. Náš ustálený a prověřený proces pro zpracování DTP textů zajistí zachování grafického rozložení v přeloženém dokumentu podle původního textu. Ušetříte tak za dodatečné práce grafika nebo grafického studia.

Typy medicínských dokumentů, se kterými máme zkušenosti

Uživatelské návody a manuály k medicínským přístrojům Patenty, užitné vzory a patentové přihlášky Technické výkresy a zprávy k medicínským technologiím Servisní příručky pro provádění oprav medicínské techniky Návody pro sterilizaci medicínských nástrojů Instrukce k likvidaci medicínských pomůcek Prohlášení o shodě

Pošlete nezávaznou poptávku

Vyplňte poptávkový formulář a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Napište nám e-mail

Napište nám a nechejte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Zavolejte nám

Pro rychlejší informace o našich překladatelských a tlumočnických službách nám zavolejte
NK Langa | Translations, Editing, Localization

MEDICÍNSKÉ PŘEKLADY POSKYTUJEME V NÁSLEDUJÍCÍCH JAZYCÍCH

Překlady z angličtiny a překlady do angličtiny Překlady z albánštiny a překlady do albánštiny Překlady z arabštiny a překlady do arabštiny Překlady z arménštiny a překlady do arménštiny Překlady z běloruštiny a překlady do běloruštiny Překlady z bosenštiny a překlady do bosenštiny Překlady z bulharštiny a překlady do bulharštiny Překlady z češtiny a překlady do češtiny Překlady z čínštiny a překlady do čínštiny Překlady z dánštiny a překlady do dánštiny Překlady z estonštiny a překlady do estonštiny Překlady z finštiny a překlady do finštiny Překlady z francouzštiny a překlady do francouzštiny Překlady z gruzínštiny a překlady do gruzínštiny Překlady z hebrejštiny a překlady do hebrejštiny Překlady z chorvatštiny a překlady do chorvatštiny Překlady z italštiny a překlady do italštiny Překlady z irštiny a překlady do irštiny Překlady z japonštiny a překlady do japonštiny Překlady z kazaštiny a překlady do kazaštiny Překlady z korejštiny a překlady do korejštiny Překlady z litevštiny a překlady do litevštiny Překlady z lotyštiny a překlady do lotyštiny Překlady z maďarštiny a překlady do maďarštiny Překlady z makedonštiny a překlady do makedonštiny Překlady z maltštiny a překlady do maltštiny Překlady z moldavštiny a překlady do moldavštiny Překlady z mongolštiny a překlady do mongolštiny Překlady z němčiny a překlady do němčiny Překlady z nizozemštiny a překlady do nizozemštiny Překlady z norštiny a překlady do norštiny Překlady z perštiny a překlady do perštiny Překlady z polštiny a překlady do polštiny Překlady z portugalštiny a překlady do portugalštiny Překlady z rumunštiny a překlady do rumunštiny Překlady z ruštiny a překlady do ruštiny Překlady z řečtiny a překlady do řečtiny Překlady ze slovenštiny a překlady do slovenštiny Překlady ze slovinštiny a překlady do slovinštiny Překlady ze srbštiny a překlady do srbštiny Překlady ze španělštiny a překlady do španělštiny Překlady ze švédštiny a překlady do švédštiny Překlady z turečtiny a překlady do turečtiny Překlady z ukrajinštiny a překlady do ukrajinštiny Překlady z vietnamštiny a překlady do vietnamštiny