Kreativní marketingové překlady a copywriting

Kreativní marketingové překlady a copywriting Kreativní marketingové překlady a copywriting
Kreativní marketingové překlady a copywriting

 

Přidaná hodnota pro vás

  • překládáme podle vašeho kreativního briefu
  • k překladům kreativních textů v cizích jazycích vám dodáme back translation (zpětný překlad)
  • styl a tonalitu překladu přizpůsobíme cílové skupině
  • zohledníme v překladu vámi preferovaná klíčová slova
  • překlad optimalizujeme pro internetové vyhledávače (SEO)
  • sladíme a sjednotíme texty pro různé komunikační kanály a cílové skupiny
Marketing translations

Lokalizace PPC kampaní a příspěvků na sociální sítě

Oslovujete zahraniční cílové skupiny pomocí PPC (pay per click) kampaní nebo kampaní na sociálních sítích? Vytvoříme pro vás strukturu kampaně, klíčová slova a texty inzerátů. Provedeme lokalizaci landing page nebo celého vašeho webu, tonalitu a styl textů přizpůsobíme jeho cílovým skupinám a cílovému kulturnímu prostředí. Pro návštěvníky webových stránek budou texty snít autenticky, srozumitelně a čtivě. Vy si tak zajistíte naplnění vašich online marketingových a obchodních cílů.

Překlady claimů a sloganů

Správně vytvořené claimy, slogany a CTA (call-to-action, výzvy k akci) jsou nezbytné pro naplnění obchodních a marketingových cílů vaší kampaně. Na základě vašeho zadání vytvoříme sadu návrhů claimů, popřípadě je i otestujeme u rodilého mluvčího cílového jazyka. Pro snazší porozumění a výběr finálního řešení provedeme i zpětný doslovný překlad do původního jazyka.

Překlady kreativních konceptů

Potřebujete prezentovat své kreativní koncepty vašim zákazníkům v zahraničí na profesionální úrovni? Nebo naopak řádně porozumět a pochopit koncepty vašich zahraničních partnerů? Překlady kreativních konceptů, briefů, debriefů, komunikačních plánů, strategií, prezentací a jiných dokumentů realizujeme pro řadu zavedených marketingových a komunikačních agentur.

Adaptace a copywriting

Vytvoříme nový text nebo přeložíme vaše texty podle zaměření vašich cílových skupin. Sestavíme seznam klíčových slov a ty pak po vašem odsouhlasení do textu vhodně zapracujeme. Překlady přizpůsobíme pro internetové vyhledávače (SEO) tak, aby při organickém vyhledávání na internetu dosahovaly co nejlepších výsledků.

Překlady audiovizuálního obsahu

Překládáme titulky nebo voiceover ve všech běžných formátech multimediálních souborů. Načasování textu pro sjednocení s obrazem a zvukem je pro naše grafiky samozřejmostí. Zpracováváme firemní propagační videospoty, instruktážní videa, videospoty pro reklamní kampaně na sociálních sítích a další obsah pro online marketing. Dbáme o celkovou přirozenost výsledného obsahu, styl překladu samozřejmě přizpůsobujeme cílovému publiku.

Pošlete nezávaznou poptávku

Vyplňte poptávkový formulář a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Napište nám e-mail

Napište nám a nechejte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Zavolejte nám

Pro rychlejší informace o našich překladatelských a tlumočnických službách nám zavolejte
NK Langa | Translations, Editing, Localization

MARKETINGOVÉ PŘEKLADY POSKYTUJEME V NÁSLEDUJÍCÍCH JAZYCÍCH

Překlady z albánštiny a překlady do albánštiny Překlady z angličtiny a překlady do angličtiny Překlady z arabštiny a překlady do arabštiny Překlady z arménštiny a překlady do arménštiny Překlady z běloruštiny a překlady do běloruštiny Překlady z bosenštiny a překlady do bosenštiny Překlady z bulharštiny a překlady do bulharštiny Překlady z češtiny a překlady do češtiny Překlady z čínštiny a překlady do čínštiny Překlady z dánštiny a překlady do dánštiny Překlady z estonštiny a překlady do estonštiny Překlady z finštiny a překlady do finštiny Překlady z francouzštiny a překlady do francouzštiny Překlady z gruzínštiny a překlady do gruzínštiny Překlady z hebrejštiny a překlady do hebrejštiny Překlady z chorvatštiny a překlady do chorvatštiny Překlady z italštiny a překlady do italštiny Překlady z irštiny a překlady do irštiny Překlady z japonštiny a překlady do japonštiny Překlady z kazaštiny a překlady do kazaštiny Překlady z korejštiny a překlady do korejštiny Překlady z litevštiny a překlady do litevštiny Překlady z lotyštiny a překlady do lotyštiny Překlady z maďarštiny a překlady do maďarštiny Překlady z makedonštiny a překlady do makedonštiny Překlady z maltštiny a překlady do maltštiny Překlady z moldavštiny a překlady do moldavštiny Překlady z mongolštiny a překlady do mongolštiny Překlady z němčiny a překlady do němčiny Překlady z nizozemštiny a překlady do nizozemštiny Překlady z norštiny a překlady do norštiny Překlady z perštiny a překlady do perštiny Překlady z polštiny a překlady do polštiny Překlady z portugalštiny a překlady do portugalštiny Překlady z rumunštiny a překlady do rumunštiny Překlady z ruštiny a překlady do ruštiny Překlady z řečtiny a překlady do řečtiny Překlady ze slovenštiny a překlady do slovenštiny Překlady ze slovinštiny a překlady do slovinštiny Překlady ze srbštiny a překlady do srbštiny Překlady ze španělštiny a překlady do španělštiny Překlady ze švédštiny a překlady do švédštiny Překlady z turečtiny a překlady do turečtiny Překlady z ukrajinštiny a překlady do ukrajinštiny Překlady z vietnamštiny a překlady do vietnamštiny