Patentoví specialisté v NK Langa

Patentoví specialisté v NK Langa Patentoví specialisté v NK Langa
Patentoví specialisté v NK Langa

Všichni naši specialisté, kteří patentové překlady realizují, splňují následující požadavky:

  • Povinnost ovládat plynule zdrojový i cílový jazyk.
  • Profesionální znalost právních norem a předpisů.
  • Schopnost sestavení řádného nároku s vhodným rozsahem v cílovém jazyce. 
  • Profesionální znalost technologické slovní zásoby pro příslušné země.
  • Znalost technologického a průmyslového sektoru, průmyslových značek, produktů.

Je velmi důležité, aby byl překladatel patentů odborníkem v oblasti, jako je obsah materiálu k překladu. Profesionální patentový překladatel není pouhým lingvistou. Musí být dostatečně zkušený, aby chápal, kde bude překlad použit, a byl schopen překládat komplexní právní materiály, fráze a diagramy.

Znalost problematiky patentu je naprosto nezbytná pro použití vhodné technické, chemické, lékařské nebo jiné terminologie dle oboru patentu. Patenty jsou přesné právní dokumenty. Jakékoli nesprávné použití interpunkce může změnit význam překládaného patentu. Nežádoucím důsledkem pak může být sporné porušování patentu nebo i soudní spor. Maximální pozornost proto věnujeme konzistenci, kvalitě, přesnosti a jazykové správnosti. Formátování výsledného textu rovněž přizpůsobíme vašim požadavkům.

Můžete se spolehnout, že patentoví specialisté NK Langa pro vás vyhotoví profesionální patentové překlady v kvalitě, která zaručí hladký průběh vašeho patentového řízení.

Patent translations

Pošlete nezávaznou poptávku

Vyplňte poptávkový formulář a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Napište nám e-mail

Napište nám a nechejte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Zavolejte nám

Pro rychlejší informace o našich překladatelských a tlumočnických službách nám zavolejte
NK Langa | Translations, Editing, Localization

překlady patentů pro vás dodáme v následujících jazycích

Překlady z albánštiny a překlady do albánštiny Překlady z angličtiny a překlady do angličtiny Překlady z arabštiny a překlady do arabštiny Překlady z arménštiny a překlady do arménštiny Překlady z běloruštiny a překlady do běloruštiny Překlady z bosenštiny a překlady do bosenštiny Překlady z bulharštiny a překlady do bulharštiny Překlady z češtiny a překlady do češtiny Překlady z čínštiny a překlady do čínštiny Překlady z dánštiny a překlady do dánštiny Překlady z estonštiny a překlady do estonštiny Překlady z finštiny a překlady do finštiny Překlady z francouzštiny a překlady do francouzštiny Překlady z gruzínštiny a překlady do gruzínštiny Překlady z hebrejštiny a překlady do hebrejštiny Překlady z chorvatštiny a překlady do chorvatštiny Překlady z italštiny a překlady do italštiny Překlady z irštiny a překlady do irštiny Překlady z japonštiny a překlady do japonštiny Překlady z kazaštiny a překlady do kazaštiny Překlady z korejštiny a překlady do korejštiny Překlady z litevštiny a překlady do litevštiny Překlady z lotyštiny a překlady do lotyštiny Překlady z maďarštiny a překlady do maďarštiny Překlady z makedonštiny a překlady do makedonštiny Překlady z maltštiny a překlady do maltštiny Překlady z moldavštiny a překlady do moldavštiny Překlady z mongolštiny a překlady do mongolštiny Překlady z němčiny a překlady do němčiny Překlady z nizozemštiny a překlady do nizozemštiny Překlady z norštiny a překlady do norštiny Překlady z perštiny a překlady do perštiny Překlady z polštiny a překlady do polštiny Překlady z portugalštiny a překlady do portugalštiny Překlady z rumunštiny a překlady do rumunštiny Překlady z ruštiny a překlady do ruštiny Překlady z řečtiny a překlady do řečtiny Překlady ze slovenštiny a překlady do slovenštiny Překlady ze slovinštiny a překlady do slovinštiny Překlady ze srbštiny a překlady do srbštiny Překlady ze španělštiny a překlady do španělštiny Překlady ze švédštiny a překlady do švédštiny Překlady z turečtiny a překlady do turečtiny Překlady z ukrajinštiny a překlady do ukrajinštiny Překlady z vietnamštiny a překlady do vietnamštiny