Překlad do zdrojového kódu

Překlad do zdrojového kódu Překlad do zdrojového kódu
Překlad do zdrojového kódu

Lokalizace klíčových slov

Klíčová slova na webových stránkách nelze překládat volně jako u marketingového textu, kde je to naopak často vhodné. Je třeba věnovat zvýšenou pozornost volbě takových výrazů, které používají zahraniční klienti pro vyhledávání daných služeb či zboží. Tato klíčová slova se pro každou zemi mohou lišit v závislosti na odlišné kultuře a zvyklostech dané země. Více informací o lokalizaci.

Komplexní služby

Naše služby při překladech webových stránek poskytujeme komplexně. Zajistíme vám nejen samotný překlad veškerých textů včetně alternativních popisků, titulků u obrázků a odkazů, ale rovněž lokalizaci klíčových slov dle kulturních pravidel cílové země. Spolehnout se můžete na jednotnou terminologii a tím i kvalitnější SEO optimalizaci výsledných textů. Vaše webové stránky tak budou dosahovat lepšího umístění v zahraničních internetových vyhledávačích a tedy vyšší návštěvnosti ze strany zákazníků.

Pokud váš web nebo e-shop spravujete v redakčním systému, zašlete nám přihlašovací údaje a my budeme překlad vkládat přímo do něj. Budete tak mít detailní kontrolu a přehled jak překladatelské práce postupují.

Translations of websites and software

Pošlete nezávaznou poptávku

Vyplňte poptávkový formulář a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Napište nám e-mail

Napište nám a nechejte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Zavolejte nám

Pro rychlejší informace o našich překladatelských a tlumočnických službách nám zavolejte
NK Langa | Translations, Editing, Localization