Tlumočení obchodního jednání

Tlumočení obchodního jednání Tlumočení obchodního jednání
Tlumočení obchodního jednání

Tlumočíme

Přednášky Obchodní jednání Workshopy Firemní prezentace Audity Konference Semináře Zaškolování obsluhy ve výrobě Vzdělávací kurzy

Proč si objednat tlumočení u nás?

  1. Tým zkušených tlumočníků s profesionálním vystupováním a zkušenostmi při tlumočení nejrůznějších příležitostí.
  2. Naši tlumočníci vám poskytnou nejen samotný převod mluveného slova z jednoho jazyka do druhého a naopak, ale rovněž pomoc s orientací v cizím kulturním prostředí.
  3. Naši tlumočníci se na tlumočení vždy připravují předem. Jejich důsledná příprava je samozřejmě zdarma a nepočítá se do ceny tlumočení.
  4. Výběr tlumočníka přizpůsobíme vašim konkrétním potřebám. Tlumočíme obchodní jednání, přednášky, veletrhy, konference, politická jednání aj.

Pečlivá práce tlumočníků

Naši tlumočníci jsou profesionálové s dokonalou znalostí obou tlumočených jazyků, ale také profesionálním vystupováním a reprezentací ve společnosti. Běžně se pohybují v multikulturním prostředí a disponují potřebnými znalostmi a zkušenostmi pro jednání s lidmi nejrůznějších národností. Komunikace při tlumočeném obchodním jednání bude plynulá a profesionální, všichni účastníci přesně porozumí dosaženým dohodám.

Samozřejmostí je i příprava tlumočníka před samotným tlumočením. Pokud se schůzka týká náročného téma a odborné terminologie, zašlete nám podklady pro přípravu tlumočníka předem. Seznámí se s daným obsahem jednání předem a komunikace tak bude ještě plynulejší. Příprava tlumočníka je samozřejmě zdarma.

Pošlete nezávaznou poptávku

Vyplňte poptávkový formulář a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Napište nám e-mail

Napište nám a nechejte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Zavolejte nám

Pro rychlejší informace o našich překladatelských a tlumočnických službách nám zavolejte
NK Langa | Translations, Editing, Localization