Tlumočení v Brně nebo Jihomoravském kraji

Tlumočení v Brně nebo Jihomoravském kraji Tlumočení v Brně nebo Jihomoravském kraji
Tlumočení v Brně nebo Jihomoravském kraji

Efektivní komunikace díky tlumočení

Role tlumočníka je při podobných příležitostech zásadní a výrazně ovlivňuje jejich kvalitu a výsledek. Naši profesionální tlumočníci kromě perfektní znalosti obou jazyků vynikají i v komunikačních a prezentačních dovednostech a současně znají kulturní prostředí a tradice dané cizí země. Tlumočená schůzka bude mít hladký průběh a všechny zúčastněné strany přesně pochopí dohodnuté závěry. Nemusíte se tak obávat případných nedorozumění, která se obvykle ukážou až s odstupem času a která je pak nutné napravovat následnou emailovou komunikací. Uzavření nových obchodů se zahraničními partnery nebo prezentace vaší firmy proběhne na úrovni, kterou vaši partneři očekávají a která vás bude v jejich očích profesionálně reprezentovat.

 

Proč si objednat tlumočení u NK Langa?

 • Tým zkušených tlumočníků s profesionálním vystupováním a zkušenostmi při tlumočení nejrůznějších příležitostí. Využíváme prioritně lokální tlumočníky bez nutnosti hradit cestovní náklady a čas na cestě.
   
 • Naši tlumočníci vám poskytnou nejen samotný převod mluveného slova z jednoho jazyka do druhého a naopak, ale rovněž pomoc s orientací v cizím kulturním prostředí. Nemusíte se tak obávat jakýchkoli kulturních přešlapů a jiných nepříjemných situací.
   
 • Výběr tlumočníka přizpůsobíme vašim konkrétním potřebám. Tlumočíme obchodní jednání, přednášky, veletrhy, konference, politická jednání, ale i neformální následná posezení v restauraci, vinném sklepě nebo třeba při prohlídce Moravského krasu.
   
 • Naši tlumočníci se na tlumočení vždy připravují předem. Jejich důsledná příprava je samozřejmě zdarma a nepočítá se do ceny tlumočení.
   
 • Kromě tlumočníků pro vás rádi zařídíme také tlumočnickou a konferenční techniku včetně ozvučení prostor.

Výhody lokálních tlumočníků z Brna

 • Lze se osobně setkat ještě před samotným tlumočením, ověřit si profesionalitu tlumočníka, zasvětit tlumočníka do problematiky a dohodnout se na pravidlech a očekávání od tlumočené schůzky.
 • Tlumočník vám pomůže vyzvednout návštěvu na letišti nebo na nádraží a zpříjemnit jí cestu na místo jednání. Už samotný příjezd do Brna tak bude pro návštěvu příjemný a může mít pozitivní vliv na jejich ochotu spolupracovat a dohodnout se s vámi.
 • V případě potřeby je možné tlumočníka požádat o přátelskou konverzaci s návštěvou na téma místních reálií apod. Získáte tak drahocenný čas a vaše návštěva se přitom nebude nudit.
 • Tlumočník může vás a návštěvníky doprovodit i při následném neformálním programu ve vinném sklepě nebo restauraci. Naši tlumočníci jsou na podobné příležitosti zvyklí a pomohou vám navodit správnou atmosféru odpovídající danému prostředí.
Professional interpreting

Pošlete nezávaznou poptávku

Vyplňte poptávkový formulář a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Napište nám e-mail

Napište nám a nechejte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Zavolejte nám

Pro rychlejší informace o našich překladatelských a tlumočnických službách nám zavolejte
NK Langa | Translations, Editing, Localization