Tvorba textu v cizích jazycích s ChatGPT a jejich korektura

Tvorba textu v cizích jazycích s ChatGPT a jejich korektura Tvorba textu v cizích jazycích s ChatGPT a jejich korektura
Tvorba textu v cizích jazycích s ChatGPT a jejich korektura

Korektura textu vygenerovaného pomocí ChatGPT

Přestože jsou výstupy z ChatGPT velmi kvalitní, vždy je nutné je pečlivě zkontrolovat a upravit. Naše profesionální korektura textu vygenerovaného z ChatGPT zajišťuje, že konečný text je přesný, gramaticky správný a že splňuje všechny požadavky a očekávání zadavatele. Korekturu u nás provádí rodilí mluvčí jazyka, ve kterém je text vygenerován. Korektoři mají profesionální znalost daného jazyka a na práci s textem se dlouhodobě specializují.

Výhody tvorby textu s ChatGPT oproti klasickému copywritingu

Nízká cena – ChatGPT přináší významné úspory nákladů při tvorbě cizojazyčných textů. Nemusíte najímat a platit tým copywriterů pro každý jazyk zvlášť. Tím se eliminují nejen náklady spojené s lidskou prací, ale také časové prodlevy spojené s čekáním na napsaní textů. Výstupy z ChatGPT kvalitně zkorigují naší korektoři, kteří výsledné texty dotáhnou k dokonalosti. Korektura textu je výrazně levnější než jeho tvorba.

Rychlost a efektivita – pomocí ChatGPT pro vás dokážeme generovat texty v nejrůznějších jazycích mnohem rychleji, než by je napsal člověk. Texty tak od nás obdržíte výrazně rychleji, než kdyby je tvořil copywriter.

Flexibilita – ChatGPT umíme nastavit tak, aby generoval texty v různých stylech a formátech, což zvyšuje jeho flexibilitu a univerzálnost.

Neustálá dostupnost a zpracování velkých objemů textů – pomocí ChatGPT pro vás můžeme generovat velké objemy textu bez ohledu na jeho složitost nebo délku. Technologie je navíc dostupná nepřetržitě, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Inovativní nápady – díky schopnosti zpracovávat a generovat texty založené na obrovském objemu dat vám můžeme pomocí ChatGPT přinést nové a inovativní nápady, které by copywriter nemusel vymyslet.

Personalizace – s pomocí ChatGPT pro vás vytvoříme texty, které budou přizpůsobeny specifickým potřebám a preferencím vaší firmy nebo vašich cílových skupin. Nastavíme jejich tonalitu tak, aby odpovídala vaši stávající firemní komunikaci.

Komu už jsme s generováním textů pomocí ChatGPT a následnou korekturou pomohli

Ačkoliv je technologie ChatGPT poměrně nová a neustále se rychle vyvíjí, pravidelně ji používáme pro efektivní práci s texty u celé řady našich klientů.

Všechny tyto firmy spojuje zájem o kvalitní texty, které vytvoříme rychle a za nižší cenu v porovnání s klasickým copywritingem.

Protože se téměř vždy jedná o marketingové texty pro online použití, implementujeme do textů klíčová slova (tzv. SEO optimalizace).

E‑shop s hobby a DIY vybavením – pro nadnárodní eshop s hobby a doityourself vybavením používáme technologii ChatGPT pro generování marketingového obsahu v češtině, slovenštině, angličtině a němčině.

Developerský projekt zaměřený na unikátní rezidenční bydlení – pro developerský projekt jsme technologii ChatGPT využili pro vygenerování většího množství marketingového a PR obsahu, který jsme následně s pomocí technologií Machine Translation Post Editing převedli do 8 světových a evropských jazyků.

Maďarský e‑shop s nábytkem – pro maďarského online prodejce nábytku generujeme pomocí ChatGPT popisky kategorií eshopu. Při následné korektuře implementujeme do textů klíčová slova, aby byly SEO optimalizované pro internetové vyhledávače.

ChatGPT je nová technologie, která do jazykových služeb přináší nečekané možnosti.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět více o tvorbě textu v cizích jazycích a následné korektuře textu vygenerovaného z ChatGPT? Kontaktujte nás. Rádi vám poskytneme více informací a odpovíme na všechny vaše otázky.

Tvorba textu v cizích jazycích s ChatGPT a jejich korektura

Pošlete nezávaznou poptávku

Vyplňte poptávkový formulář a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Napište nám e-mail

Napište nám a nechejte si vyhotovit nezávaznou cenovou nabídku

NK Langa | Translations, Editing, Localization

Zavolejte nám

Pro rychlejší informace o našich překladatelských a tlumočnických službách nám zavolejte
NK Langa | Translations, Editing, Localization