Osobní odpovědnost

Osobní odpovědnost

Tušíte, co znamená zkratka NK v našem názvu? Neuvěřitelně Krásné? Nebo snad Nesmírně Kvalitní? Samá voda. Jsou to počáteční písmena našich jmen. Jmen majitelů firmy. Neužil a Kadidlo. Přesně tak. Jdeme do toho s vlastními jmény. Aby bylo jasné, že si za svojí prací stojíme a osobně za ni ručíme. A když nás potřebujete kontaktovat, víte na koho se obrátit. Neužil a Kadidlo. Jsme tu pro vás.

Jazykovými službami se zabýváme už od roku 2006 a neumíme si představit, že bychom dělali něco jiného. Je to fantastický obor tvůrčí lidské práce, rozmanitých textů z nejrůznějších oborů a krásných výsledků.

Přes obvyklé technické, právní, lékařské, obchodní, softwarové a přírodovědně překlady jsme zapracovali na svojí odbornosti a zaměřili pozornost i na marketingové překlady. Víme, že je užitečné umět lokalizovat texty, tedy přizpůsobovat je cílovému kulturnímu prostředí. Za ještě důležitější však považujeme umět texty přeložit tak, aby dokázaly promlouvat přímo k jejich cílovým čtenářům. Návštěvníkům webových stránek, čtenářům uživatelských manuálů nebo třeba zákazníkům e-shopů. Tedy, aby texty plnily obchodní, marketingové a komunikační cíle svých zadavatelů. Tedy vás.

A abychom nezapomněli, Krásné a Kvalitní naše služby jsou. O tom žádná. Přesvědčte se sami!