Překladatel / Tlumočník

Jedná se o práci z domu.
Spolupráce na základě Dohody o provedení práce nebo fakturace (pro OSVČ se živnostenským oprávněním).

Náplň práce:

  • Překlady textů v jazykové kombinaci dle vašeho zaměření (z cizího jazyka do češtiny nebo naopak)
  • Překlady textů v oborech dle vaší specializace a zaměření
  • Tlumočení v jazykové kombinaci a oboru dle vašeho zaměření (pouze pokud máte o tlumočení zájem)

Co nabízíme:

  • Získáte pravidelný přísun práce od zavedené překladatelské agentury
  • Dostanete odpovídající finanční ohodnocení - jde nám o kvalitu, ne nejnižší cenu
  • Máte jistotu, že za svoji práci dostanete zaplaceno
  • Akceptujeme splatnost Vašich faktuPráce r v délce 14 dnů
  • Zaškolíme Vás na CAT nástroje (Trados, Memsource aj.) a poskytneme Vám podporu a pomoc při jejich používání

Požadujeme:

  • Výbornou znalost cizího jazyka
  • Počítač, telefon, připojení na internet
  • Vlastní CAT nástroj není nutný, zajistíme vám přístup přes náš účet

Proč práce pro NK Langa?

  • Děláme věci pořádně, na nic si nehrajeme.
  • Překladatelům a tlumočníkům platíme vždy včas bez ohledu na platbu od zákazníka.
  • Poskytneme vám poradenství v případě terminologických nebo technických dotazů.

Těšíme se na vaše CV, které nám pošlete na náš e-mail
Do předmětu zprávy uveď zkratku: "PŘEKLADATEL"